BASIN

TÜRKONFED “Yeni Anayasa’ya Doğru: Kurumsal Reform ve Demokrasi Kültürünün Gelişimi” Rapor Tanıtım Toplantısı

17.12.2015 
 
Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu(GESİFED)’nun üye olduğu TÜRK GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI KONFEDERASYONU(TÜRKONFED) tarafından 16.12.2015 tarihinde Rixos Hotels - Grand Ankara’da Orta Gelir Tuzağı raporlarından sonra ekonomi-siyaset-toplum ilişkisini ele alan “Yeni Anayasa’ya Doğru: Kurumsal Reform ve Demokrasi Kültürünün Gelişimi” Raporu Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi. TBMM önceki dönem Başkanı Cemil Çiçek’in katıldığı toplantı ile Ankara’da kamuoyu ile paylaşıldı.  
 
Rapor İstanbul Politikalar Merkezi Direktörü Prof. Dr. E. Fuat Keyman liderliğinde, KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Senem Aydın Düzgit, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyeleri Özge Kemahlıoğlu ve Işık Özel’in katkıları ile oluşturulan rapor, Keyman ve Ağırdır tarafından tanıtıldı.  
 
GESİFED’i temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Aysun Nalbant katıldı. Toplantıda YENİ ANAYASA konusundaki sunumlardan sonra söz alan Aysun NALBANT, bu konudaki GESİFED görüşlerini, Sn.Cemil ÇİÇEK, katılımcılar ve konuklarla paylaştı.  

< Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sok. No:61/1 Pamukkale, Denizli
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 211 92 82
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :