FAALİYETLER

GESİFED 8. Olağan Seçimli Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

GÜNEY EGE SANAYİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONU ( GESİFED) YENİ YÖNETİME AV. AYSUN NALBANT İLE DEVAM EDİYOR … 
 
Denizli merkezli tek federasyon olan ve AYDIN-DENİZLİ-MUĞLA İllerindeki iş dünyası temsilcisi STK ların çatı örgütü olan GESİFED, 28.02.2018 Çarşamba günü 8. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. 
 
İstanbul Merkezli TÜRK GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI KONFEDERASYONU (TÜRKONFED) üyesi olan GESİFED, kendisine üye olan; Denizli Genç İşadamları Derneği(DEGİAD), 
Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği(DESİAD), İş ve Meslek Kadınları Derneği-Denizli Soroptimist Kulüp (DENSOR), Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği(GİKAD), 
Aydın Girişimci Kadınlar Derneği(AGİKAD), Türk Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği(TÜSİAD), Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İş Adamları Derneği (DİMSİAD) 
Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) ile Didim Genç İş Adamları Derneği (DİGİAD) nin delegelerinin buluştuğu yoğun katılımlı genel kurulunu DENİZLİ'de gerçekleştirdi. 
 
Genel Kurulda yapılan seçimler sonucu, DEGİAD ve DENİZLİ SOROPTİMİST KULÜBÜ üyesi olan ve şehrimizde yıllardır bir çok STK da, kurucu üye, yönetim kurulu üyesi, yönetim kurulu başkanlıkları yapan ve GESİFED'in seçim öncesi yönetiminde başkan yardımcılığı görevini de icra eden Aysun NALBANT, delegelerin tercihleriyle yeni dönemin yönetim kurulu başkanı olarak seçildi ve görev aldı. 
 
GESİFED ADINI REVİZE ETTİ VE İŞADAMI İBARESİNİ KALDIRDI...  
Geçekleştirilen Genel Kurul’da tüzük değişikliği yapıldı. Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyonu olan GESİFED’in ismi, iş dünyasında yer alan kadınların varlığının 
ve gücünün yok farz edilmemesi gerektiği düşünceleriyle, ayrıca bünyesinde üye olarak 3 iş kadını derneğini de barındırması nedeniyle, adındaki ''iş adamı'' ibaresini kaldırdı. 
 
Genel Kuruldaki tüm katılımcı dernek delegeleri, aynı düşüncede birleşerek oybirliği ile federasyonun adını ” GÜNEY EGE SANAYİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONU” olarak değiştirdi.  
 
Görevi devreden başkan Gültekin Okay SALGAR, yeni yönetime başarılar diledi ve her daim destekçi olma sözü vererek başkanlığa veda etti. 
 
Toplantıda kısa bir konuşma yapan yeni başkan, Denizli'nin bölgeye hitap eden tek federasyonunun şehrimiz ve bölgemiz için önemine değindi, başkan seçilmekten duyduğu onuru, Gültekin Başkan döneminin son derece birleştirici ve verimli olduğunu vurguladı, ''yolumuza, kurum kimliğini her şeyin üstünde tutarak ve bölgeye yararlı olmaya çalışarak sürdüreceğiz'' dedi. 
 
 
GESİFED’in yeni yönetimi;  
“Yönetim Kurulu Başkanı Av. Aysun Nalbant, Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen, MUĞLA İli Genişlemeden sorumlu Bşk. Yrd.İbrahim Emre Köroğlu, AYDIN İli Genişlemeden sorumlu Bşk. Yrd. Özgür Deniz, Sayman Şule Yılmaz, Genel Sekreter Sedat Doğaç, Üyeler Orçun Alptekin, Mehmet Cillov, Bekir Serdar Mutlubaş, Mustafa Kemal Şahan, Ayşe Merih Balkanay, Özlem Köseoğlu, Neslihan Nazlıoğlu, Emel Uşaklı ve TÜSİAD temsilcisi Naile Göçen Çukurova” şeklinde oluştu. 
 
 
Toplantı tutanağı için tıklayınız


< Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Kınıklı Mah. Ulus Cad. Yürekten Apt. No:125/1 Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 213 87 84
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :