FAALİYETLER

GESİFED, Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Emre ALKİN’i konuk etti.

GÜNEY EGE SANAYİCİLER VE İŞADAMLARI FEDERASYONU’nun 24 Nisan 2015 Cuma günü, Denizli İhracatçılar Birliği(DENİB) Konferans Salonunda gerçekleştirdiği Ekonomik Değerlendirme Konferansının konuğu ülkemizin yetiştirdiği değerli ekonomistlerden, Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Emre ALKİN oldu.  
 
Konuğun; '' GELECEK DAHA HIZLI DAHA SERT DAHA GÜÇ '' temasıyla yaptığı ve slayt gösteriyle hatta zaman zaman konuyla alakalı fıkralarla yaptığı sunumda, katılanlar vaktin nasıl geçtiğini anlayamadan ve adeta soluksuz şekilde günümüz ekonomisini ve ekonomik geleceğimizi dinlediler.  
 
Renkli kişiliği ile katılanların sempatisini kazanan Sn.ALKİN, GESİFED misafirleri için özel olarak hazırladığı sunumunu ve değerli bilgilerini bizlerle paylaştı.  
 
Konferansta açılış konuşmasını yapan GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Okay Salgar, GESİFED’i kısaca tanıtıp sözü Prof.Dr. Emre Alkin’e bıraktı.  
 
Ülke Ekonomisindeki değişiklikleri ve ekonomik gelişmelerin ne yöne gittiği hakkında bilgiler veren Alkin, Türkiye için %2,5-3 arası büyüme öngördüğünü ve 2015 yılının fiyat baskısı altında yaşanacak bir yıl olduğunu belirtti.  
 
Toplantı sonunda işadamları, ekonomiyle ilgili sorularını ve görüşlerini aktararak, Sn.ALKİN'in cevaplarına ve değerlendirmelerine ulaştılar.


< Geri


GESİFED Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu
Kınıklı Mah. Ulus Cad. Yürekten Apt. No:125/1 Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE
Tel: (258) 212 80 97
Faks: (258) 213 87 84
info@gesifed.org.tr | www.gesifed.org.tr

Bizi Takip Edin :